MEDIA O NAS

Media o nas

Modna sypialnia. Postaw na komfortowe łóżko.
13.09.2016

Łóżko przede wszystkim służy do spania, ale w dzisiejszych czasach sypialnia często jest dla nas również miejscem odpoczynku. Wieczorem zaszywamy się tam z ulubioną książką lub e-bookiem oraz filiżanką ziołowej herbaty by wyciszyć przed snem.

Siedź na zdrowie!
13.09.2016

Świat Rezydencji – wrzesień -październik 2016

Czy chcąc korzystać z dobrodziejstw dynamicznego siedzenia musimy kupować piłkę? Najnowsza propozycja polskiej marki Swarzędz Home, siedzisko Bamp, udowadnia, że o plecy możemy zadbać naprawdę stylowo.

SKEY I ESSENCE – zostań w łóżku dłużej
31.08.2016

Nowe propozycje firmy Swarzędz Home – łóżka SKEY i ESSENCE – są wyjątkowe na polskim rynku. Łączą lekkość oraz elegancką formę drewnianej konstrukcji z miękką tapicerką, która zapewnia komfort użytkowania. To meble dla tych, dla których sypialnia to miejsce dobrego snu i relaksu

SWARZĘDZ HOME – DODATKI TWORZĄ KLIMAT
10.08.2016

Tak jak w przypadku mebli ważne są detale – uchwyty, profile, wnętrza szuflad, szwy – tak w przypadku wnętrz o finalnym efekcie przesądzają dodatki. Zgodnie z tą zasadą Swarzędz Home proponuje swoim klientom szeroką gamę dodatków wnętrzarskich.

Nowości od Swarzędz Home. Polska firma zachwyca
31.07.2016

Swarzędz Home to młoda polska firma, która kultywuje ponad 100-letnią, znakomitą tradycję Swarzędzkich Fabryk Mebli. W nowej kolekcji jest wiele ciekawych mebli i dodatków do wnętrz.

Modna sypialnia. Zobacz najpiękniejsze łóżka
5.07.2016

W sypialni spędzamy znaczną część swojego życia, a najwięcej czasu w łóżku. Warto więc zadbać, aby mebel ten był absolutnie wyjątkowy.

Meble i dodatki marki Swarzędz Home. Eleganckie i ponadczasowe
1.07.2016

Swarzędz Home to polska firma z ambicjami i dobrymi pomysłami. Marka, choć młoda, pragnie godnie kultywować ponad 100-letnią tradycję meblarską Swarzędzkich Fabryk Mebli. U nas nowe meble i dodatki!

Swarzędz Home – sypialnia Joy
23.06.2015

Sypialnia Joy marki Swarzędz Home prezentuje zrównoważony kontrast pomiędzy łóżkiem sypialnianym w kształcie kołyski, a delikatnymi, dębowymi meblami na smukłych, wysokich nóżkach.

Z tej promocji na pewno warto skorzystać
22.06.2015

15 czerwca ruszyła letnia promocja Swarzędz Home – wyjątkowa okazja, aby kupić w korzystnej cenie komfortowe łóżko kontynentalne Duke i to w komplecie ze swarzędzkimi komodami i szafkami .

Premiera targowa Swarzędz Home
4.03.2015

W dniach 17-20.02 w Poznaniu odbyły się największe w Polsce targi meblowe. Zapraszamy na wirtualną wycieczkę po wystawie Swarzędz Home.

Swarzędz Home – DUKE
13.10.2014

Nazywa się DUKE, jest bardzo wygodnym łóżkiem kontynentalnym marki Swarzędz Home i dostępny jest w kilku odsłonach.

Mistrz Jacek Mikołajczak
9.10.2014

Projektant mebli i wykładowca Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, dla tych, którzy go znają – piękny, otwarty i uczciwy wielki człowiek. Oto ON – mistrz Jacek Mikołajczak.

Przyjaciel USHAK
25.09.2014

USHAK to fotel, który ma też swoją własną i ciekawą historię. W latach 80 -tych rodzina tych foteli była produkowana przez Swarzędzkie Fabryki Mebli na rynki eksportowe.

Dawniej Swarzędz – dzisiaj Swarzędz Home
22.09.2014

Mamy bardzo dobrą wiadomość – przywrócona została do życia i mocno wkracza na na rynek znana marka Swarzędz, która nosi teraz nazwę Swarzędz Home i jest prawdziwą inspiracją pięknego życia.

Nowa marka na polskim rynku mebli
17.09.2014

Do polskich producentów mebli dołączyła w tym roku kolejna firma – nowa, a jednak posiadająca swoją historię. Swarzędz Home w założeniu ma kontynuować tradycję dawnej marki Swarzędz.