«

2019-03-04

13 marca 2019 spotkanie Photo Warm Up vol.2

Swarzędz Home zaprasza do showroomu na ul. Wszystkich Świętych 4A – 13 marca, o godz. 15.00 na spotkanie Photo Warm Up vol.2.

Spotkanie to poprowadzą Wojtek Wieteska i Ania Diduch i będzie ono poświęcone tematyce fotografii kolekcjonerskiej, a także eksponowania zdjęć we wnętrzach.

Wojtek Wieteska to ceniony polski fotograf, operator i reżyser. Zajmuje się wieloma rodzajami fotografii i filmu, pracuje na potrzeby reklamy i prasy. Jest autorem albumów i książek fotograficznych. Ania Diduch jest historykiem sztuki, dziennikarzem i kuratorem wystaw z zakresu designu i fotografii. 

Do udziału w Photo Warm Up zapraszamy do wszystkich , którzy pragną kolekcjonować fotografie lub planują rozwijanie już istniejącej własnej kolekcji. To także wydarzenie skierowane do  architektów i projektantów wnętrz,  którzy na co dzień  stykają się z zagadnieniami eksponowania fotografii we wnętrzach i wykorzystywania jej jako dekoracji.

Na spotkanie obowiązują zapisy  pod adresem: info@swarzedzhome.pl Ilość miejsc ograniczona, dlatego prosimy zainteresowanych o jak najszybsze zgłaszanie swojego udziału.