4DD Katowice – inspirujący wybór

Odbywające się od kilku lat w Katowicach wydarzenie 4 Design Days to jedna z ciekawszych imprez tego typu w Polsce. Interesujący program paneli, wykładów i prezentacji, ekspozycje licznej grupy dobrych marek związanych z architekturą i wyposażeniem wnętrz – jednym słowem wydarzenie na którym warto być, by poznać panujące w branży trendy, obejrzeć nowości, poszukać inspiracji.

To prawdziwe święto architektury zgromadziło wielu profesjonalistów i wystawców prezentujących najlepsze na rynku rozwiązania w zakresie wykańczania wnętrz mieszkalnych i publicznych.

Nasz debiut wystawienniczy na 4 Design Days oceniamy jako bardzo udany. W przygotowaniu stoiska pomógł nam nasz regionalny salon partnerski – gliwicki Sanimex, a pościel do aranżacji udostępniła nowa interesująca tekstylna polska marka – byMoana, która oferuje pościele z lnu. To dzięki niej tapicerowane modnym, różowym welurem łóżko Essence naprawdę przyciągało spojrzenia zwiedzających.

Pokazaliśmy też meble skrzyniowe z kolekcji Sisi i Essence – te ostatnie w ciemnym wybarwieniu i z górnymi blatami wykonanymi ze spieku kwarcowego. Nie mogło zabraknąć oczywiście naszych Bampów – klasycznego i nowego, kwadratowego. Jak zwykle zaskakiwały zwiedzających i prowokowały do beztroskiego bujania w obłokach nawet tych, którzy w pospiechu przemierzali kolejne stoiska.

Nasze pufy i fotele Skey pokazaliśmy w nowych tkaninach tapicerskich – tym razem postawiliśmy na kolory ziemi i melanżowe sploty od Les creations de la maison z mieszanki lnu, bawełny i jedwabiu. Świetnie komponowały się z nimi również utrzymane w podobnej kolorystyce wełniane filce z sofy Skey.

 

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko – a po meble Swarzędz Home na Śląsku zapraszamy do Galerii Mebli  SANIMEX w Gliwicach.