Dobrze spać, dobrze żyć

Polska pościel lniana MOANA to nowość w ofercie showroomu Swarzędz Home w Poznaniu. Ta autorska , wielkopolska marka jest  pierwszą w Polsce korzystającą z technologii zadruku cyfrowego tkaniny lnianej. Ciekawe kolory i wzory, miła w dotyku powierzchnia w połączeniu z właściwościami lnu, to walory, którym nie umieliśmy się oprzeć. Zobaczcie jak pięknie prezentuje się na naszym łóżku Essence.

MOANA to marka młoda, ale konsekwentnie się rozwijająca. Stworzona z autentycznej potrzeby i zamiłowania do rzeczy pięknych, oferuje projektowaną i szytą w Polsce pościel lnianą z produkowanych w Polsce tkanin lnianych z certyfikatem OEKO-TEX. Oferta obejmuje w tej chwili trzy linie wzornicze: Basic – w jednolitych kolorach, głównie ciemnych i pastelowych, Dziką Rzecz – inspirowaną naturą i światem geometrii oraz Frill – zdobioną falbankami.

Ciekawe kolory i wzory, charakterystyczna faktura, miła w dotyku powierzchnia – w pościeli MOANA można zakochać się od pierwszego wejrzenia. Ale ci,  którzy cenią sobie komfortowy sen na pewno zachwycą się także jej właściwościami użytkowymi. Pościel lniana ma wiele cech które pozwalają tworzyć zdrowe środowisko snu. Lniane tkaniny łatwo chłoną wilgoć i ją odparowują, pozwalają też skórze swobodnie oddychać – to wszystko zapewnia wyjątkowy komfort termiczny podczas snu. Len nie powoduje alergii i wykazuje właściwości antyseptyczne – uszyta z niego pościel jest więc idealna dla alergików i dzieci. Lniana pościel nie gromadzi ładunków elektrostatycznych. Len jest wytrzymały i trwały, a uszyta z niego pościel będzie nam długo służyć i cieszyć swoimi walorami.

Len to także propozycja dla dbających o środowisko naturalne – produkcja tkanin lnianych jest niemal bezodpadowa i wymaga nieporównanie mniej wody niż produkcja bawełny. Len jest materiałem w pełni biodegradowalnym, produkowanym lokalnie i  w sposób ekologiczny.

Pościele Moana są szyte na zamówienie. Można je zamawiać w wielu wymiarach i wzorach w naszym showroomie w Poznaniu.