Dodatki tworzą klimat

Tak jak w przypadku mebli ważne są detale – uchwyty, profile, wnętrza szuflad, szwy – tak w przypadku wnętrz o finalnym efekcie przesądzają dodatki. Zgodnie z tą zasadą Swarzędz Home proponuje swoim klientom szeroką gamę dodatków wnętrzarskich.

Kolorowe poduszki, miękkie dywany, oryginalne lampy, lustra dodające wnętrzom przestrzeni, wygodne pufy, podręczne stoliki – bez tych drobnych elementów nasze domy i mieszkania nie miały by tyle wdzięku i nie byłyby tak komfortowe. Umiejętnie dobrane dodatki są dla wnętrz tym czym dla dań przyprawy – dodają smaku i podkreślają charakter. Korzystając z nich możemy wprowadzić do wnętrza kolor, światło, sprawić, że będzie się w nim wygodniej wypoczywać, spędzać czas, czytać czy pracować.

Umiejętnie operując dodatkami można sprawić, że każde wnętrze będzie ciekawiej wyglądać, a jego kompozycja zostanie ciekawie zaakcentowana. Umieszczając po obu stronach łóżka niskie stoliczki lub układając na nim dwa komplety poduszek podkreślimy efekt symetrii. Podobny efekt osiągniemy wieszając nad wezgłowiem lub nad konsolą lustro. Z kolei pojedyncza efektowna lampa lub puf przyciągną wzrok w jedno miejsce. Posługując się dodatkami możemy wprowadzić do wnętrza kontrastowy, ożywiający całość kolor czy modny wzór, lub – na przykład korzystając ze sznurkowych dywanów lub dzianinowych poduch – ciekawą fakturę.

Dodatki we wnętrzu to nie tylko kwestia estetyki – to także wygoda codziennego życia. Jak miło jest wstając rano z łóżka postawić stopy na puszystym dywanie. Jak wygodnie czytając książkę lub oglądając film oprzeć stopy na miękkiej pufie lub tapicerowanym stołku lub okryć się wełnianym pledem.

Postawiona tuż przy sofie na niewielkim stoliku kawa bądź lampka wina również jest drobnym, ale jakże przyjemnym elementem codzienności. To z tego powodu Swarzędz Home chce zaproponować swoim klientom jak najwięcej upiększających i wzbogacających wnętrza przedmiotów. Zostały one starannie dobrane, tak by pasowały stylistycznie do oferowanych mebli mieszkaniowych, jadalnianych i sypialnianych. Zgodnie z charakterem marki Swarzędz Home wszystkie są produkowane w Polsce, przez polskich rzemieślników i przy wykorzystaniu szlachetnych, naturalnych materiałów. W przypadku większości możemy wybierać różne wersje kolorystyczne, wzory lub wykończenia, co daje nam szansę na spersonalizowanie naszego wnętrza.