Miasto Żyje Designem – 13 marca zapraszamy na Photo Warm Up

Swarzędz Home po raz drugi uczestniczy w akcji „Miasto Żyje Designem”

Wszystkich mieszkańców Poznania i okolic oraz gości targów Meble Polska i Arena Design zachęcamy do udziału w akcji „Miasto Żyje Designem” (8-17.03). Swarzędz Home zaprasza z tej okazji do swojego showroomu na ul. Wszystkich Świętych 4A – szczególnie 13 marca, o godz. 15.00, kiedy to odbędzie się spotkanie Photo Warm Up vol.2

W akcji „Miasto Żyje Designem” od trzech lat biorą udział showroomy, galerie i miejsca użyteczności publicznej, które kojarzą się z dobrym designem i taki design oferują swoim klientom. Wystawy, spotkania z ciekawymi ludźmi, prezentacje nowości, ale także specjalne oferty dla klientów – to wszystko czeka na uczestników akcji. Międzynarodowe Targi Poznańskie chcą w ten sposób zachęcić mieszkańców  do poznania potencjału rodzinnego miasta oraz aktualnych trendów światowego dizjanu.

Swarzędz Home zaprasza do swojego showroomu na spotkanie Photo Warm Up vol.2, poświęcone tematyce fotografii kolekcjonerskiej, a także eksponowania zdjęć we wnętrzach.

Spotkanie poprowadzą Wojtek Wieteska oraz Ania Diduch. Wojtek Wieteska to ceniony polski fotograf, operator i reżyser. Zajmuje się wieloma rodzajami fotografii i filmu, pracuje na potrzeby reklamy i prasy. Jest autorem albumów i książek fotograficznych. Pisze o fotografii i jako kurator tworzy jej wystawy. Ania Diduch jest historykiem sztuki, dziennikarzem i kuratorem wystaw. Główne obszary jej zawodowych zainteresowań i aktywności to design i fotografia.

Do udziału w Photo Warm Up zapraszamy do wszystkich – zarówno tych, którzy są na początku swojej kolekcjonerskiej przygody z fotografią, jak i tych, którzy mają już na koncie pierwsze fotograficzne zakupy i planują dalsze budowanie własnej kolekcji. To także wydarzenie skierowane do  architektów i projektantów wnętrz,  którzy na co dzień  stykają się z zagadnieniami eksponowania fotografii we wnętrzach i wykorzystywania jej jako dekoracji.

Spotkanie składa się z części teoretycznej, wprowadzającej w świat pojęć związanych z fotografią kolekcjonerską i praktycznej, podczas której uczestnicy podzieleni na grupy będą ćwiczyć aranżowanie fotografii na specjalnie przygotowanych materiałach. Prowadzący pokażą  też dobre i złe praktyki w dekorowaniu przestrzeni zdjęciami na przykładach z codziennego życia. Uczestnicy spotkania będą też mogli nabyć albumy fotograficzne Wojtka Wieteski NYC #02 (z odbitką kolekcjonerską w zestawie) oraz printy fotograficzne vintage.

Sztuka i dobry design to duet,  który zawsze świetnie się prezentuje we wnętrzach. Goście Photo Warm Up vol. 2 będą mieli okazję zobaczyć najnowsze propozycje mebli i akcesoriów wnętrzarskich Swarzędz Home – w tym przede wszystkim n nagrodzone tytułem Red Dot komody Brinkk, które zaprojektowała Natalia Wieteska.

 

Na spotkanie obowiązują zapisy  pod adresem: info@swarzedzhome.pl do 12 marca 2019. Ilość miejsc ograniczona, dlatego prosimy zainteresowanych o jak najszybsze zgłaszanie swojego udziału.