Święto pięknych wnętrz

Targi Warsaw Home choć braliśmy w nich udział po raz pierwszy, a one same odbywały się dopiero po raz drugi zaliczamy do bardzo udanych. Towarzystwo najlepszych polskich i zagranicznych marek, piękne stoiska, a przede wszystkim tłumy zwiedzających. Tę imprezę powinien wpisać do swojego kalendarza każdy miłośnik dobrego wzornictwa, każdy projektant wnętrz i inwestor.

Co zaprezentowaliśmy w Warszawie? Nasze nowe łóżka – ESSENCE i SKEY oraz inne meble z tych kolekcji. W przypadku SKEY były to m. in. fotele tapicerowane tkaninami w dyskretne geometryczne wzory. Nieco inne niż pierwotna, tapicerowana filcem wersja, zebrały wiele pochwał i spodobały się odwiedzającym nasze stoisko klientom.

Drugą ważną grupą nowości były meble skrzyniowe ESSENCE – komoda, szafki nocne i konsola. Pokazaliśmy je w ciemnobrązowym wybarwieniu dąb czekoladowy, zgodnie z aktualnymi trendami, które zapowiadają wielki powrót ciemnego drewna do naszych wnętrz. Ciemny kolor świetnie korespondował też z wykonanymi ze spieków kwarcowych blatami w które wyposażyliśmy szafki nocne i konsolę. Ten element jest nie tylko modny i bardzo praktyczny, ale także jest naszym ukłonem w stronę meblarskiej tradycji. Meble z przełomu XIX i XX wieku, zwłaszcza toaletki, kredensy i komody często wyposażano w kamienne blaty – Antoni Tabaka z pewnością byłby z nas dumny!

Nasze propozycje uzupełniły meble, lampy i dodatki marek hiszpańskich, które sprzedajemy w naszym poznańskim showroomie. Wiele osób odwiedzających nasze stoisko podkreślało, że znakomicie wpisały się w nasz styl. Każdy chciał zasiąść na niezwykle wygodnej sofie Time firmy Joqer i przejrzeć się w lustrze Omelette Editions.

Na targach zaprezentowaliśmy też po raz pierwszy nasz nowy katalog w wersji drukowanej.