Zapraszamy na Warsaw Home 2018

Już niebawem czeka nas kolejna edycja targów Warsaw Home, gdzie po raz kolejny będziemy uczestniczyć jako wystawca. To najważniejsze wydarzenie branży wnętrzarskiej w Polsce. Nie może Was tam zabraknąć. Zapraszamy serdecznie w dniach 4-7 października na nasze stoisko w hali F, numer 3.5.

 

Co będziemy w tym roku prezentować?  Oto uchylamy rąbka tajemnicy.

Zaprosiliśmy do współpracy kolejną utalentowaną młodą projektantkę – Natalię Wieteskę. Zdobywczyni nagrody Red Dot za projekt komody Brinkk, projektantka mebli i wnętrz , zaintrygowała nas swoim rzeźbiarskim i  minimalistycznym podejściem do projektowania form użytkowych. Wspólnie z nią pracowaliśmy nad projektem naszego stoiska. Prawdziwą wisienką na torcie na naszej ekspozycji będzie kolekcja Brinkk, którą wprowadzamy do oferty.

Kolekcja Brinkk wzbudziła już spore zainteresowanie w Polsce i za granicą , ale dotychczas nie wyszła poza ramy jednostkowych prototypowych wzorów i nie była szerzej dostępna . Wdrożenie tej kolekcji wymaga precyzji i stolarskiej biegłości. Czy podołaliśmy temu nie lada wyzwaniu? Przekonajcie się sami ….

Premiery w Nadarzynie

Wśród targowych propozycji nie zabraknie premier. Wsłuchując się w opinie naszych klientów, którzy chcą pogodzić potrzebę komfortowego snu z czasem ograniczoną powierzchnią wielkomiejskich mieszkań i apartamentów postanowiliśmy stworzyć we współpracy z Jackiem Mikołajczakiem nowy model łóżka: kompaktowego, nieco mniejszego niż nasze dotychczasowe modele, ale wygodnego i gwarantującego wygodny odpoczynek. Po raz pierwszy będzie także okazja, by zobaczyć na żywo nowy model stołu, Vos, również zaprojektowany przez Jacka Mikołajczaka. Vos to stół wyróżniający się nietypowym kształtem i detalami – to współczesny pokaz stolarskiej biegłości. Zwraca uwagę przede wszystkim ukośnie ustawionymi nogami. Ich przewężenia w dolnej części tworzą wrażenie wyjątkowej lekkości mebla. Równie charakterystyczna jest ścięta krawędź blatu oraz oktagonalna  oskrzynia.

Wachlarz możliwości

Naszym sypialniom towarzyszyć będzie autorska kolekcja pościeli lnianej Moana – polskiej marki z którą mamy przyjemność współpracować już od dłuższego czasu. Lniane pościele tej firmy zachwycają nie tylko ciekawymi wzorami, ale przede wszystkim miękkością i przyjaznością dla użytkownika.

Cenione przez naszych klientów lekkie meble wypoczynkowe  Skey pokażemy w szlachetnych tkaninach z kolekcji firmy Guell La Madrit.

Targi będą też okazją do zobaczenia wielu nowych zestawień wybarwień drewna, rodzajów spieków kwarcowych i wykończeń elementów metalowych – nasza paleta tego typu rozwiązań bardzo się ostatnio poszerzyła, chcemy więc pokazać naszym odbiorcom, klientom i projektantom wnętrz, jak ciekawe efekty mogą w ten sposób osiągać.