Zwierzaki to nasi domownicy.

Czy życie pod jednym dachem z psem lub kotem musi oznaczać ciągłą walkę z sierścią, plamami i pozaciągane pazurami obicia na meblach? Swarzędz Home z myślą o właścicielach zwierząt wprowadził do oferty specjalne „zwierzolubne” tkaniny – ułatwiające codzienne dbanie o porządek i zachowujące dłużej swój atrakcyjny wygląd.

 

Nasze kochane czworonogi zazwyczaj są przyczyną radości. Cieszymy się, gdy witają nas po powrocie z pracy, gdy okazują swoje przywiązanie, zaufanie, gdy towarzyszą nam w wolnych chwilach i bawią się z naszymi dziećmi. Posiadanie psa lub kota to jednak nie tylko przyjemności, ale także sporo obowiązków. Musimy zadbać o ich wyżywienie, zdrowie, zapewnić ruch i zabawę, urządzić wygodne miejsca snu. Życie pod jednym dachem z domowym zwierzątkiem to także znacznie więcej sprzątania – piasek, błoto i sierść to codzienny problem. Nawet najlepiej wychowane zwierzęta mogą też zniszczyć meble – zaplamić obicia czy pozaciągać je pazurami.

 

 

 

 

Jak więc pogodzić miłość do zwierząt z  wygodą, estetyką i brakiem czasu na ciągłe sprzątanie? Swarzędz Home ma na to receptę w postaci specjalnych, „zwierzolubnych” tkanin obiciowych. Dzięki zastosowaniu do ich wykończenia technologii Aquaclean są one odporne na zaplamienia i łatwe do czyszczenia. Większość pospolitych plam można z nich usunąć używając do tego jedynie czystej szmatki zwilżonej wodą. Czy może być łatwiejszy sposób na pielęgnację mebli? Niewidzialna, molekularna warstwa Aquaclean zapobiega wnikaniu plam i brudu w głąb tkaniny. Jeśli chcemy pozbyć się plamy zbieramy resztki zabrudzenia szmatką, nanosimy na plamę odrobinę wody lub kładziemy zwilżoną szmatkę i po chwili delikatnie wycieramy.  Jeśli  w ten sposób nie uporamy się całkowicie z brudem powtarzamy operację.

„Zwierzolubne” tkaniny tapicerskie Swarzędz Home wyróżnia też specjalny splot, znacznie bardziej odporny na zaciągnięcia i faktura na której drobne ślady pazurków są po prostu niewidoczne. Można je zastosować w przypadku większości  łóżek, foteli, pufów i innych mebli tapicerowanych z kolekcji Swarzędz Home.